GF-TECH300

 

GF-TECH300

 

Představujeme novou výplň sedla GF-TECH300. Tento pěnový systém jsme po intenzivním testování vyvinuli z naší doposud nejlepší pěny GFH. Lepší vlastnosti výplňových materiálů v optimalizované gramáži spolu s tlakově litou membránou zajišťují výrazně vyšší stabilitu a pohodlí. Systém GF-TECH300 je tak zvláště vhodný pro náročné cestování.Pěnový systém GF-TECH300 jsme v uplynulých šesti měsících testovali při dálkových přesunech po dálnici, v horských serpentinách i off-road zatížení. Podle referencí našich testovacích jezdců jsme vybrali tu nejvhodnější kombinaci výplňových materiálů pro různé podmínky a styly jízdy.


Kombinace výplní různých gramáží, o 30 % více komfortní pěny a tlakově litá membrána zajišťují stabilní tlumící účinek, který zůstává konzistentní i po mnohadenní jízdě s vysokým kilometrovým nájezdem.


Při ruční výrobě dbáme na optimalizaci pěnového systému na míru každého zákazníka. GF-TECH300 je vhodný pro všechny typy motocyklů a najde své uplatnění v rozmanitých prostředích a při různých stylech jízdy. Je jedno, kudy a jak jezdíte, důležitý je požitek z jízdy, proto je tu GF-TECH300.
 

TOPlist
Mapa stránek